Sport

Arteta flet për herë të parë për përvojën e tij me koronavirusin

Arteta flet për herë të parë për përvojën e tij me koronavirusin

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka folur për herë të parë për përvojën e tij me koronavirusin.

Spanjolli doli pozitiv me koronavirus dhe pasi u kumtua lajmi për të u vendos të pezulloheshin gjitha ndeshjet në Premier League.