Në fundjavë nis edicioni i dytë i kampionatit të Kosovës në ragbi

Në fundjavë nis edicioni i dytë i kampionatit të Kosovës në ragbi

27 February 2020 13:45

Të dielën, më 1 mars, do të nisë edicioni i dytë i kampionatit të Kosovës në ragbi. Edhe këtë edicion, si në të kaluarin, do të marrin pjesë tri klube: Bears RFC, Peja Eagles RC dhe Skopje Wild Boars RC.

Ndeshja e parë do të zhvillohet në fushën e futbollit të shkollës “Bajram Curri” në Sllatinë, mes Bears dhe Peja Eagles, me fillim nga ora 13:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme