Tifozët e Bayernit largojnë barrierat, raportohet për të arrestuar

Tifozët e Bayernit largojnë barrierat, raportohet për të arrestuar

25 February 2020 21:21

Tifozët e Bayern Muenchenit kanë larguar barrierat në hyrje të stadiumit të Chelseat, në prag të ndeshjes së Ligës së Kampionëve. Kështu ka raportuar The Sun.

Një numër i tifozëve të klubit gjerman janë parë duke shtyrë dhe larguar pengesat në hyrjet për në sektorin e mysafirëve në Stamford Bridge. Është raportuar për disa të arrestuar.

Pranë stadiumit janë vërejtur forca të shtuara të sigurisë. Ndeshja në mes të Chelseat dhe Bayernit ka nisur në ora 21:00.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme