Sport

Gianna ndante pasionin e babait për basketbollin

Gianna ndante pasionin e babait për basketbollin
 

Lajmi se superylli i NBA-së, Kobe Bryant ka humbur jetën në një rrëzim të helikopterit në Kaliforni të dielën, u bë edhe më tragjik me atë që pasoi – konfirmimin se vajza 13vjeçare e tij, Gianna, po ashtu humbi jetën në këtë aksident. 

Kobe dhe Gianna ishin nisur për në “Mamba Sports Academy” për një ndeshje basketbolli. Gianna do të luante atje, ka njoftuar drejtori i skuadrës, shkruan sot Koha Ditore.