Sport

Suso kërkon largimin nga Milani

 

Mesfushori spanjoll, Suso, është takuar me drejtorët e Milanit të hënën dhe ka kërkuar që të transferohet në ndonjë skuadër në janar, njoftoi “Calcimercato.com”.

Sevilla dhe Roma janë duke u interesuar për mesfushorin ofensiv. Suso është parë në “Casa Milan” të hënën pasdite me agjentin e tij dhe ka qëndruar në seli të klubit për 45 minuta.