Sport

Napoli pëson nga Fiorentina

Napoli pëson nga Fiorentina

Derbi i sotëm ndërmjet Napolit dhe Fiorentinës i ka takuar kësaj të fundit.

Mysafirët arkëtuan pikët e plota duke shënuar fitore prej 2 me 0, transmeton Koha.net.