Flamurtari prezanton gjashtë përforcime

Flamurtari prezanton gjashtë përforcime

17 January 2020 13:10

Flamurtari ka bërë goditjen më të madhe të ditës në afatin kalimtar.

Skudra kuqezi ka prezantuar gjashtë përforcime në stadiumin e saj.

Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arber Mustafa, Bajram Shala, Donart Hasanaj dhe Lubomir Gucev janë prezantuar nga dy zyrtarët e klubit, Agim Hasanj dhe Arbnor Morina, transmeton kp.

Më poshtë njoftimi nga prishtinasit.

“Mirë se vini në KF Flamurtar! Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arber Mustafa, Bajram Shala, Donart Hasanaj, Lubomir Gucev”, njofton Flamurtari.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme