Sport

Pesë detyrat me të cilat do të përballet Quique Setien te Barcelona

Pesë detyrat me të cilat do të përballet Quique Setien te Barcelona

Quique Setien ka marrë përgjegjësinë për të udhëhequr Barcelonën drejt suskeseve në tri fronte, pasi e ka zëvendësuar Ernesto Valverden të hënën mbrëma.

Barcelona gjendet në krye të La Ligas dhe po ashtu në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve, ndërsa do të nisë garën në Kupën e Spanjës kundër Ibizas, javën e ardhshme.