Sport

Chelsea dhe Unitedi hyjnë në garë për Kumbullën

Chelsea dhe Unitedi hyjnë në garë për Kumbullën

Chelsea dhe Manchester Unitedi ia kanë vënë syrin të riut shqiptar të Hellas Veronas, Marash Kumbullës.

Por, në këtë garë, dy skuadrat angleze nuk janë të vetme, pasi edhe Juventusi dhe Inter Milani i Serie A raportohet se kanë shprehur interesim për 19 vjeçarin, transmeton Koha.net.