Sport

Zidane para El Clasicos: Le të mendojmë vetëm për gjërat që ndodhin në fushë

Zidane para El Clasicos: Le të mendojmë vetëm për gjërat që ndodhin në fushë
 

Zidane ka mbajtur konferencën para El Clasicos së nesërme.

Tekniku francez ka folur rreth ndeshjes së nesërme ndërmjet Realit dhe Barcelonës, ndeshje kjo e cila ishte paraparë të zhvillohet në tetor, mirëpo situata jo e mirë në qytetin blaugran shtyu Federatën e Futbollit Spanjoll ta shtyjë këtë ndeshje.