Sport

Futbollistët Kullaj e Loshi forcojnë Feronikelin

Futbollistët Kullaj e Loshi forcojnë Feronikelin
 

Futbollistët Kristian Kullaj dhe Simon Loshi do të jenë përforcimet e para të Feronikelit në afatin kalimtar të janarit.

Ekipi nga Drenasi, të martën, ka njoftuar se futbollistët kanë firmosur kontratë afatgjate dhe tashmë janë prezantuar te Feronikeli, transmeton Koha Ditore.