Sport

Basketboll, xhiroja e 15-të nis nesër

Basketboll, xhiroja e 15-të nis nesër
 

Dy ndeshje do të zhvillohen të mërkurën dhe dy të tjera të enjten në kuadër të xhiros së 15-të të Superligës në basketboll, ka njoftuar Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK), të martën.

Të mërkurën të dy ndeshjet do të nisin në orën 19:00, kurse më interesantja do të zhvillohet në palestrën “Sezai Surroi” në Prizren, ku përballen rivalët e qytetit – Ponte dhe Bashkimi, transmeton Koha Ditore.