Sport

PSG-ja pas Allanit

PSG-ja pas Allanit

Mesfushori brazilian Allan pritet të jetë përforcimi i parë i ekipit nga Ligue 1, Paris Saint-Germain.

E përditshmja franceze “L’Equipe” të hënën ka njoftuar se PSG-ja, ka arritur marrëveshje me Allanin dhe është në negociata me Napolin që për lirimin e tij po kërkon të paktën 70 milionë euro dëmshpërblim.