Sport

Munishi dënohet me katër ndeshje

Munishi dënohet me katër ndeshje
 

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, është dënuar me katër ndeshje nga Komisioni Disiplinor i Federatës së Futbollit të Kosovës.

Munishi u përjashtua në ndeshjen ndaj Gjilanit, me karton të kuq, pas reagimeve dhe provokimeve të futbollistit kundërshtar, transmeton KTV.