Atletico lëshon pikë ndaj Granadas Foto: Reuters

Atletico lëshon pikë ndaj Granadas

23 November 2019 20:21

Atletico Madridi nuk ka arritur të arkëtojë pikët e plota në udhëtim te Granada.

Ekipet ndanë pikët duke barazuar me rezultat prej 2 me 0, transmeton Koha.net.

Renan Lodi ishte ai që i dha epërsinë Atleticos në minutën e 60 pas asistimit nga Herrera.

Megjithatë, vendasit arritën të shënojnë golin e barazimit përmes Sanchezit, shtatë minuta më vonë.

Atletico tani arrin në kuotën e 25 pikëve dhe mban vendin e tretë, kurse Granada në vendin e gjashtë ka 21 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme