Sport

Lëndohet Salahu, nuk grumbullohet me Egjiptin

Lëndohet Salahu, nuk grumbullohet me Egjiptin
 

Mohamed Salahu është lënë jashtë ndeshjeve të radhës të Egjiptit kundër Kenias dhe Comoros si pasojë e një lëndimi në kyçin e këmbës.

Egjipti ka konfirmuar mungesën e Salahut me fotografi që shfaqin sulmuesin e Liverpoolit me një mbrojtëse në kyçin e këmbës së tij të majtë, raporton “SkySports”.