Sport

Krerët e Arsenalit publikisht i dalin në mbrojtje Emeryt

 

Unai Emery ka marrë besimin e krerëve të Arsenalit për të mbetur në klub, pavarësisht formës së dobët së fundmi.

“Topçinjtë” kanë kaluar pesë ndeshje në të gjitha garat pa fitore dhe tani janë tetë pikë prapa top-katërshes në Premier Ligë, pas humbjes 2 me 0 të shtunën nga Leicesteri.