Sport

Zidane: Bale të qëndrojë deri në fund të sezonit

Zidane: Bale të qëndrojë deri në fund të sezonit
 

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane dëshiron që sulmuesi Gareth Bale të qëndrojë në “Santiago Bernabeu” deri në fund të sezonit.

Bale nuk ka luajtur në dy ndeshjet e fundit, pasi vuan nga një lëndim dhe do të mungojë nesër ndaj Galatasarayt.