Sport

Reali e Barça me ndeshje të lehta në javën e nëntë në ligë

Reali e Barça me ndeshje të lehta në javën e nëntë në ligë

Mallorca dhe Real Madridi do të takohen pas shtatë vitesh sërish në La Liga.

Vizita e fundit e “Mbretërve” ishte në vitin 2012, ku fituan me rezultat bindës, 5:0.