Kombëtarja e Malit të Zi mbërrin në “Fadil Vokrri”

Kombëtarja e Malit të Zi mbërrin në “Fadil Vokrri”

13 October 2019 19:16

Kombëtarja e Malit të Zi në futboll ka mbërritur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, një ditë para përballjes me Kosovë në kualifikimet për “Euro 2020”.

Me fillim prej orës 20:00, malazezët do të nisin stërvitjen e parë dhe të fundit në Prishtinë para ndeshjes me “Dardanët”.

Pjesë e ekipit është edhe sulmuesi shqiptar Fatos Beqiraj.

Ndeshja e parë mes dy kombëtareve kishte përfunduar baras 1 me 1.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme