Sport

Arsenali kërkon rikthimin e Malenit

Arsenali kërkon rikthimin e Malenit

Arsenali është duke u interesuar të rikthejë talentin PSV-së, Donyell Malen, njofton "Mirror" të dielën.

Malen ishte larguar nga Arsenali dy vite më parë për vetëm 600 mijë euro. Ai ka impresionuar në rikthimin në Holandë, ndërsa këtë stinor ka shënuar dhjetë gola dhe asistuar katër në 13 ndeshje në të gjitha garat, transmeton Koha Ditore.