Sport

Giampaolo: Interi me më shumë përvojë

Giampaolo: Interi me më shumë përvojë

Trajneri i Milanit, Marco Giampaolo, insiston se dallimi i vetëm ndërmjet ekipit të tij dhe Interit është përvoja.

Rossonerët pësuan në shtëpi ndaj Interit me rezultat prej 0-2, transmeton Koha.net.