Atletico e Juve barazojnë në start të Ligës së Kampionëve

Atletico e Juve barazojnë në start të Ligës së Kampionëve

18 September 2019 22:53

Atletico Madridi e Juventusi kanë ndarë pikët në ndeshjen e parë të Grupit D në Ligën e Kampionëve.

Ekipet barazuan 2 me 2, me Juventusin që pati epërsi prej dy golash.

Juan Cuadrado e Blaise Matuidi shënuan për “Zonjën e Vjetër” në minutat 48 dhe 65, para se Saviq e Hector Herrera të barazonin rezultatin.

Në këtë grup, Lokomotiva e Moskës ka mposhtur Bayer Leverkusenin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme