Bayerni nis “Championsin” me fitore ndaj Crvena Zvezdës

Bayerni nis “Championsin” me fitore ndaj Crvena Zvezdës

18 September 2019 22:52

Bayerni ka nisur me fitore 3 me 0 sezonin e ri të Ligës së Kampionëve.

Gjermanët me golat e Kingsley Comanit, Robert Lewandowskit dhe Thomas Mullerit mposhtën Crvena Zvezdën në ndeshjen e parë të Grupit B.

Në këtë grup, Tottenhami e Olympiacosi kanë barazuar më herët.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme