Sport

Unitedi insiston për Diasin

Unitedi insiston për Diasin

Skuadra e Manchester Unitedit po insiston për transferimin e qendërmbrojtësit të Benficas, Ruben Dias, kanë njoftuar të martën mediumet angleze.

Bëhet e ditur se skautët e ekipit anglez tashmë e kanë përcjellë Diasin disa herë nga afër dhe janë ndarë të kënaqur me paraqitjet e tij.