1 perditesime
Sport

Drita fiton derbin ndaj Feronikelit, Gjilani mposht Drenicën

Drita fiton derbin ndaj Feronikelit, Gjilani mposht Drenicën
18:31

Drita fiton derbin ndaj Feronikelit, Gjilani mposht Drenicën

Derbi i kësaj jave ndërmjet Dritës dhe Feronikelit i ka takuar ekipit nga Gjilani, që shënoi fitore prej 1 me 0.

Derisa fitore shënoi edhe Gjilani në udhëtim te Drenica, me rezultat prej 0-2, transmeton Koha.net.

Te Drita golin e fitores e shënoi Hamdi Namani.

Derisa në ndeshjen tjetër pikët e plota Gjilanit ia siguruan Progni e Jonuzi.

Tabela aktuale është kjo.

Image
17:02

Drita në epërsi ndaj Feronikelit

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Dritës e Feronikelit.

Ishte Hamdi Namani ai që shënoi golin e epërsisë ndaj Dritës, transmeton KTV.