Sport

Ter Stegeni i frustruar me rolin e rezervistit te Gjermania

Ter Stegeni i frustruar me rolin e rezervistit te Gjermania

Portieri i Barcelonës, Marc-Andre Ter Stegen, nuk ka mundur të durojë më shumë. Të premten ka shprehur zhgënjimin e tij, meqë vazhdon të jetë rezervë e Manuel Neuerit te Përfaqësuesja e Gjermanisë.

27-vjeçari ka qëndruar në bankën e rezervistëve gjatë ndeshjeve eliminatore për "Euro 2020" që Gjermania i luajti me Holandën dhe Irlandën e Veriut gjatë këtij muaji, transmeton Koha Ditore shkrimin e AFP-së.