Sport

Përfaqësuesja hap rrugë për derbin në “Fadil Vokrri”

Përfaqësuesja hap rrugë për derbin në “Fadil Vokrri”
 

Bylbyl Sokoli nuk jep asnjë parashikim për ndeshjen ndërmjet Prishtinës dhe Llapit, në të cilën do të debutojë si trajner i ekipit bardhekaltër.

Sokoli ka dy javë që ka marrë drejtimin e Prishtinës pas largimit të Mirel Josës, por deri më tash nuk pati ndeshje për shkak të aktiviteteve të Përfaqësueses së Kosovës, shkruan sot Koha Ditore.