Sport

Notat e lojtarëve për ndeshjen Angli – Kosovë

Notat e lojtarëve për ndeshjen Angli – Kosovë

Uebfaqja “Whoscored” ka publikuar notat e lojtarëve të Anglisë dhe Kosovës për përballjen e sotme në Grupin A kualifikues për Euro 2020.

Ndeshja që u fitua nga anglezët 5 me 3 ishte dramatike deri në fund me Kosovën që u rikthye nga disavantazhi prej katër golash në pjesën e parë.