Sport

Rikthehet Sarri

 

Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, është duke u rikuperuar nga pneumonia dhe sot ka arritur të marrë pjesë në ushtrime.

Ekipi në dispozicion të italianit ishte i limituar për shkak të ndeshjeve me kombëtaret.