Bayerni merr fitoren e parë në Bundesligë, Lewa hat-trick Schalkes

Bayerni merr fitoren e parë në Bundesligë, Lewa hat-trick Schalkes

24 August 2019 20:35

Robert Lewandowski ka realizuar tre gola për Bayernin ndaj Schalkes për t’ia siguruar fitoren e parë bavarezëve në edicionin e ri në Bundesligë.

Polaku shënoi në minutat 20’, 50’, dhe 75’.

Në xhiron e parë, Bayerni kishte barazuar me Hertha Berlinin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme