Sport

Supertalentët e Chelseat që nuk e arritën potencialin e tyre të plotë

Supertalentët e Chelseat që nuk e arritën potencialin e tyre të plotë

E gjitha sillet rreth të rinjve te Chelsea këto ditë.

Tammy Abraham po udhëheq vijën e sulmit, Mason Mount është forca kreative dhe trajneri i ri i Chelseat, Frank Lampard, po i gëzohet rikthimit të Reece James.