Bayerni vendos kundër rikthimit të Manxhukiqit

Bayerni vendos kundër rikthimit të Manxhukiqit

18 August 2019 21:51

Aktiviteti i transferimeve për Bayernin në këtë verë ka marrë fund, sipas “Bild”, duke nënkuptuar që rikthimi i Mario Manxhukiqit nuk do të ndodhë.

Me transferimet e Ivan Perishiqit, Mickael Cuisance dhe Philippe Coutinhos, trajneri Niko Kovaç duket se është i kënaqur me ekipin që ka në dispozicion.

Sulmuesi i Juventusit u përfol si lojtar rezervë për Robert Lewandowskin, por Kovaç ka vendosur t’i besojë të riut Jan Fiette Arp.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme