Dy gola të shpejtë në derbin e Prishtinës Foto: Koha

S’ka fitues në derbin e Prishtinës

Kastriot Kasumi 17 August 2019 17:22
18:57

Nuk ka dhënë fitues derbi i Prishtinës ndërmjet Flamurtarit dhe Prishtinës.

Skuadrat kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat prej 1 me 1, transmeton KTV.

Agron Bruqi i dha epërsinë Flamurtarit në minutën e tretë, derisa shifrat i barazoi Ahmed Jonuzi në të 14.

17:22

Dy gola të shpejtë në derbin e Prishtinës

Derbi i Prishtinës, ndërmjet Flamurtarit dhe Prishtinës ka nisur fuqishëm.

Të dyja skuadrat kanë shënuar nga një gol brenda 17 minutave.

Agron Bruqi i dha epërsinë Flamurtarit në minutën e tretë, derisa shifrat i barazoi Ahmed Jonuzi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme