Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë

Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë

14 August 2019 19:44

Partizani ka pranuar ofertën e Prishtinës për transferimin e Labinot Ibrahimit.

Futbollisti rikthehet në Prishtinë pas gjashtë vjetësh, që kur u largua në drejtim të Shqipërisë.

Me Prishtinën dhe Partizanin, mbrojtësi Ibrahimi ka fituar të gjithë trofetë e mundshëm.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme