Dy ekipet franceze në garë për Matuidin

Dy ekipet franceze në garë për Matuidin

13 August 2019 11:26

PSG dhe Monaco janë duke bërë garë për mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidin.

Francezit i përfundon kontrata në vitin 2020 dhe “Zonja e Vjetër” është e interesuar për ta shitur këtë muaj.

Juventusi është në bisedime me agjentin e tij, Mino Raiola, në mënyrë që të gjendet një zgjidhje e përshtatshme për të dy palët./ksp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme