Sarri merr vendim për Khediran

Sarri merr vendim për Khediran

12 August 2019 15:51

Juventusi ka vendosur që mos ta shesë këtë verë mesfushorin, Sami Khedira.

Ka pasur shumë spekulime që “Zonja e Vjetër” nuk po e dëshiron në ekip gjermanin.

Khedira luajti shumë mirë në ndeshjen kundër Atletico Madridit, kjo gjë ka bërë që Maurizio Sarri të ndërrojë mendim dhe t’i japë një shans gjermanit për të luftuar për një vend në ekipin e parë./ksp

Komentet

Shto koment

Të ngjashme