Reali ofron 120 milionë euro dhe Modriqin për Neymarin

Reali ofron 120 milionë euro dhe Modriqin për Neymarin

07 August 2019 22:04

Real Madridi synon të bëjë një transferim sensacional në këtë afat kalimtar.

Los Blancos synojnë që në Santiago Bernabeu ta sjellin ish-yllin e Barcelonës, Neymar, që është futbollisti më i shtrenjtë në botë, transmeton Koha.net.

Reali është i gatshëm të ofrojë 120 milionë euro dhe Luka Modriqin që ta ketë në radhët e veta yllin e PSG-së, Neymar, raporton Sport.

Derisa në garë për Neymarin vazhdon të mbetet edhe Barcelona.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme