Sport

Trepça ’89 i beson “timonin” ish-kapitenit dhe ndihmëstrajnerit

 

Trepça ’89 ka vendosur për trajnerin e ri për sezonin 2019/20.

Ushtruesit të detyrës së trajnerit Shpëtim Idrizit, i është besuar ‘timoni’ i mitrovicasve.