Sport

Arbnor Morina në bisedime me Ferizajn

Foto: Driton Paçarada / KD
 

Arbnor Morina mund të rikthehet në pozitën e trajnerit.

Ish-trajneri i Gjilanit, mund të marrë drejtimin e skuadrës së Ferizajt dhe këtë e ka konfirmuar edhe vetë trajneri prishtinas, transmeton KTV.