Sport

Rashica merr çmimin “Lojtar i Sezonit” nga Bremeni

Rashica merr çmimin “Lojtar i Sezonit” nga Bremeni
 

Reprezentuesi i Kosovës, Milot Rashica, ka pranuar çmimin “Lojtar i Sezonit” nga klubi i tij Werder Bremen.

Mesfushori sulmues i këtij klubi gjerman është shprehur i lumtur për këtë çmim dhe ka premtuar se do të bëjë më të mirën për sezonin e ardhshëm.