Sport

Berisha pret edicion të mirë me SPAL-in

 

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha, është i bindur se ekipi i SPAL-it nuk do të ketë problem për të siguruar mbijetesën për edicionin e tretë rresht në Serie A.

Madje, në një intervistë për mediumet italiane të enjten, Berisha ka thënë se edicioni i ri pret të jetë më i suksesshëm për SPAL-in sesa dy edicionet e fundit, ku përfundoi në pozitat 13 dhe 17, shkruan sot “Koha Ditore”.