Sport

Dortmundi në garë për Malcolmin

Dortmundi në garë për Malcolmin

Pas Romës, edhe Borussia Dortmundi është futur në garë për shërbimet e sulmuesit të krahut, brazilianit Malcolm që do të largohet nga Barcelona gjatë kësaj vere.

"Goal.com", të premten ka raportuar se Dortmundi tashmë ka kontaktuar Barcelonën dhe për transferimin e Malcolmit i ka ofruar 42 milionë euro dëmshpërblim, transmeton Koha Ditore.