Sport

Roma ofron Nzonzin në shkëmbim për Suson

Roma ofron Nzonzin në shkëmbim për Suson

Roma po ofron mesfushorin Steven Nzonzi në shkëmbim për futbollistin ofensiv të Milanit, Suso, njofton "Gazzetta dello Sport" të martën.

Suso është shënjestra kryesore e Romës këtë verë dhe është konsideruar edhe një shkëmbim me Patrik Schikun. Mirëpo, Roma më tepër preferon të largon Nzonzin, transmeton Koha Ditore.