Drita përforcohet me portierin maqedonas Tofiloski

Drita përforcohet me portierin maqedonas Tofiloski

08 July 2019 21:35

Drita nga Gjilani ka zyrtarizuar përforcimin e ri në skuadër, duke e transferuar portierin maqedonas, Darko Tofiloski.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit, por detajet e marrëveshjes nuk janë bërë të ditura, transmeton “Sporti në KTV”.

33-vjeçari ka një karrierë të pasur, ku në të kaluarën ka luajtur në kampionate si ai i Zvicrës, Sllovakisë dhe ai i Maqedonisë Veriore.

Portieri maqedonas vjen si lojtari i lirë pas skadimit të kontratës me Pobedan.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme