Sport

Thiago Silva reagon ndaj akuzave të Messit

 

Akuzat e Lionel Messit, se “Copa America” është e korruptuar dhe se organizatorët kanë bërë gjithçka për ta shpallur fitues Brazilin, kanë bërë bujë të madhe por edhe ka ngjallur reagime të shumta.

Ndaj kësaj deklarate përveç trajnerit të Brazilit Tite, ka reaguar edhe qendërmbrojtësi Thiago Silva.