Bordeaux pas Koscienly

Bordeaux pas Koscienly

03 July 2019 11:45

Bordeaux janë të interesuar që ta transferojnë në ekip kapitenin e Arsenalit, Laurent Koscienly.

Kapiteni është një ndër lojtarët kryesor në ekipin e Arsenalit dhe nuk po dihet nëse ai do të qëndrojë apo do të largohet, transmeton kp.

Përvec Bordeaux, të interesuar për lojtarin është edhe Sevilla.

Koscienly ka bërë 29 paraqitje në të gjitha garat sezonin e kaluar dhe e ka ndihmuar ekipin të shkojë deri në finale të Europa Ligës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme