Sport

Babeli drejt Galatasarayt

 

Sulmuesi holandez Ryan Babel do të vazhdojë karrierën në Turqi, pasi ka arritur marrëveshje me skuadrën e Galatasarayt, njoftojnë mediumet e huaja të premten.

Babel me ekipin turk do të firmosë kontratë dyvjeçare, me mundësi vazhdimi dhe pritet të prezantohet gjatë këtyre ditëve, transmeton Koha Ditore.