SPAL-i pas Etrit Berishës

SPAL-i pas Etrit Berishës

27 June 2019 00:01

SPAL-i dëshiron ta ketë në radhët e veta portierin shqiptar Etrit Berisha.

Gianluca Di Marzio raporton se Biancazzurri tashmë ka hapur bisedimet me Atalantën për mundësinë e transferimit të Berishës, transmeton Koha.net.

30 vjeçari ishte bashkuar me Atalantën nga Lazio më 2016, dhe në sezonin e kaluar luajti 22 ndeshje për të humbur më pas vendin e titullarit nga Pierluigi Gollini.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme