Sport

Napoli në garë për Trippierin

Foto: Reuters
 

Pas Juventusit, edhe skuadra e Napolit është futur në garë për shërbimet e mbrojtësit të krahut të djathtë, Kieran Trippier përcjellin mediumet angleze të martën.

Trippier do të largohet nga Tottenhami këtë verë dhe ka një klauzolë lirimi prej 28 milionë eurosh, transmeton Koha Ditore.